1% PODATKU DLA RODZINY STANISŁAWSKICH

Zwróciliśmy się z prośbą do poznańskiego oddziału CARITAS o umożliwienie przekazania 1 % z podatku wynikającego z zeznania rocznego na rzecz rodziny ucznia naszej szkoły, która została poszkodowana w katastrofie budowlanej na Dębcu. Pragniemy poinformować, że nasza prośba spotkała się z życzliwym przyjęciem. Osoby chętne mają możliwość dodatkowego wsparcia finansowego przekazując swój 1 % z zeznania podatkowego.  Aby pieniądze dotarły do rodziny naszego ucznia w pozycji zeznania “numer KRS”  należy wpisać następujący numer: 0000224658, a w dziale “informacje uzupełniające” w pozycji “Cel szczegółowy 1%” należy wpisać  Rodzina Stanisławskich. Osobom, które wykażą swoje zainteresowanie tą formą pomocy bardzo dziękujemy.