3a i 3c W JEZIORACH

23 marca klasy 3a i 3c wyruszyły na wycieczkę w poszukiwaniu wiosny do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Uczniowie najpierw obejrzeli prelekcję filmową w MUZEUM PRZYRODNICZYM w miejscowości JEZIORY.  Potem udali się wraz z pracownikami muzeum na ścieżkę dydaktyczną do lasu i nad jezioro Góreckie. Po drodze szukali oznak wiosny, odgadywali przyrodnicze zagadki, słuchali ciekawych opowieści i ciekawostek, i świetnie się bawili. Po powrocie z lasu wzięli udział w konkursie plastycznym ,,LAS DOMEM ZWIERZĄT”. Na koniec zwiedzili muzeum, gdzie z zaangażowaniem i zainteresowaniem wypełniali karty pracy przygotowane dla nich przez leśników. W wesołych nastrojach, zadowoleni wrócili do szkoły, gdzie oczekiwali już rodzice. Wycieczka była bardzo udana.

Loading Images
wpif2_loading