Drodzy Wolontariusze,
z całego serca dziękuję Wam za zaangażowanie, otwartość i niezwykłą energię, którą wnieśliście do akcji „PieczDobro”.
Dziękuję za przygotowanie ponad 150 paczek pierników dla pacjentów Hospicjum Palium. Dzięki Waszym dobrym dłoniom, uśmiechom i gotowości do niesienia pomocy, możemy wspólnie tworzyć przestrzeń pełną ciepła, troski i solidarności.
Wasza praca, często cicha i skromna, ma ogromną moc. Dziękuję za Wasz czas, serce i gotowość do działania.
Jesteście pięknym przykładem, że dobro naprawdę się mnoży — szczególnie wtedy, gdy dzieli się je z innymi.
Izabela Kemnitz
Loading Images


