AKCJA WOLONTARIUSZY “PieczDobro”

Drodzy Wolontariusze,

z całego serca dziękuję Wam za zaangażowanie, otwartość i niezwykłą energię, którą wnieśliście do akcji „PieczDobro”.

Dziękuję za przygotowanie ponad 150 paczek pierników dla pacjentów Hospicjum Palium. Dzięki Waszym dobrym dłoniom, uśmiechom i gotowości do niesienia pomocy, możemy wspólnie tworzyć przestrzeń pełną ciepła, troski i solidarności.

Wasza praca, często cicha i skromna, ma ogromną moc. Dziękuję za Wasz czas, serce i gotowość do działania.

Jesteście pięknym przykładem, że dobro naprawdę się mnoży — szczególnie wtedy, gdy dzieli się je z innymi.

Izabela Kemnitz
Loading Images
wpif2_loading
hospicjum.jpg
pierniki2.jpg