BEZPIECZNE WAKACJE

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Właśnie w lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, a dzieci i młodzież spędzają wakacje nad wodą, w górach, czy na koloniach. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Chcąc więc ograniczyć zagrożenie zorganizowaliśmy w naszej szkole w dniach 21 i 22 czerwca  zajęcia profilaktyczne pod hasłem „Bezpieczne wakacje”’. Których głównym celem było kształtowania umiejętności eliminowania zagrożeń i zachowań ryzykownych. W trosce o bezpieczeństwo naszych uczniów, zajęcia odbyły się z udziałem Straży Miejskiej i ratownika GOPR-u. Uczniowie wzięli także udział w zajęciach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na koniec życzymy wszystkim naszym uczniom – radosnych , bezpiecznych wakacji.