6/60! DLA ODWAŻNYCH I WYTRWAŁYCH

Jeśli uważasz się za taką osobę; odważną i wytrwałą, zapraszam, odwiedź stronę Fundacji Edico. Proponuje ona niesamowite wyzwanie czytelnicze „6 stron dziennie przez 60 dni”. Należy przeczytać minimum 6 stron dziennie, można oczywiście więcej, ważne jest jednak, by to robić CODZIENNIE przez 60 dni.

Może to jest dobry pomysł, aby mimo zamknięcia przenieść się dzięki książkom w inny świat? A przy okazji poćwiczyć umysł, zrelaksować się, poszerzyć horyzonty? 6 stron to niewiele, zajmie Ci to tylko kilka minut… Ważna jest wytrwałość i systematyczność. A może przeczytasz coś rodzicom? A może oni Tobie? Aby przyłączyć się do akcji, należy na stronie fundacji podać tylko swoje imię oraz adres email. Jeśli nie chcesz zgłaszać się w Edico, zrób to u mnie, przyślij mi wiadomość przez dziennik elektroniczny. Skonsultuj się z rodzicami, a gdy już się zdecydujesz, daj znać. Chcę poznać odważnych czytelników naszej biblioteki szkolnej.

Zachęcam! Podejmij wyzwanie!

                                                                      Iwona Kalemba