KONKURS “POZNAJEMY TAJEMNICE”

Ostatniego dnia listopada biblioteka szkolna zorganizowała dla chętnych uczniów z klas III i IV KONKURS CZYTELNICZY pt.: „Poznajemy tajemnice”. Obejmował on znajomość 3 (I etap) lub 6 (II etap) wyznaczonych książek z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Głównym zadaniem było udzielenie odpowiedzi na bardzo szczegółowe pytania dotyczące treści. Do konkursu przystąpiło 21 uczestników. Niektórzy z nich wykazali się ogromną wiedzą i doskonałą pamięcią. Najlepszy był Kuba Wasiak z kl. 4 b. Pozostałe miejsca przedstawia fragment tabeli.  Na szczególne wyróżnienie zasługują: Natasza Grzesiak z kl. 4b, Gabrysia Grześkowiak z kl. 3b i Franek Pawłowski z kl. 4b, którzy wykazali się świetną wiedzą z I etapu.

Dalsze miejsca – do obejrzenia na tablicy przy bibliotece.
Wszyscy uczniowie otrzymali mapy Valleby i książkowe zakładki.

Loading Images
wpif2_loading