LIST OTWARTY DO CZYTELNIKÓW

Drodzy Czytelnicy,

koronawirus sprawił, że musimy pozostać w domu dla bezpieczeństwa nas i naszych bliskich. Wiem, że musicie włożyć dużo pracy w naukę zdalną, że pochłania ona wiele czasu. Ale w „normalnych warunkach” mimo różnych aktywności (lekcje w szkole, zadania domowe, zajęcia dodatkowe, spotkania z kolegami…) wielu z Was często przychodziło do biblioteki, by wypożyczyć coś do czytania. W naszej szkole jest wielu miłośników książek… Tym większym smutkiem napawa mnie fakt, że biblioteka musi być zamknięta.

            Ja na ten trudny czas zabrałam dużą torbę książek, by je przeczytać i potem móc polecać, zachwalać, namawiać…, bo w normalnym trybie pracy nie zawsze jest na to czas…

            Postanowiłam dzielić się moimi opiniami od razu. Zachęcam Was do zapoznawania się z recenzjami, jakie będę zamieszczać. Bo może taka książka stoi zapomniana u Was na półce, tylko nigdy nie było czasu, żeby po nią sięgnąć? A może znajdzie się w bibliotece cyfrowej lub wśród darmowych ebooków?

            Zaglądajcie na stronę naszej szkoły w zakładce „Biblioteka- aktualności”!

Serdecznie zapraszam!

Iwona Kalemba