NOC W BIBLIOTECE

W marcu biblioteka ogłosiła konkurs na klasę, która wypożyczy i przeczyta jak najwięcej książek. Informacja ta sprawiła, że uczniowie tłumnie ruszyli do biblioteki. Ich zapał jednak dość szybko minął i poziom czytelnictwa większości klas wrócił do poprzedniego stanu. Największą wytrwałością wykazali się uczniowie klasy 3 c, którzy wzajemnie się wspierali i zachęcali do czytania. To właśnie oni przeczytali najwięcej książek i zdobyli nagrodę, którą było uczestnictwo w historycznej, pierwszej organizowanej w naszej szkole Nocy w Bibliotece. Ogłoszenie zwycięstwa wywołało ogromną radość, a uczestnictwo w tym wydarzeniu przyniosło wiele zadowolenia i miłych wrażeń. Były zajęcia ruchowe i gry planszowe, quiz z wiedzy i spotkanie z zabawną książką, wieczór filmowy, mycie w szkolnej łazience i spanie na materacach w świetlicy. Mimo, że ta Noc była zdecydowanie za krótka ( od 19.00 do 8.00 rano), a spania w niej było mało, wszyscy obudzili się w doskonałych humorach i zgodnie orzekli, że w następnej edycji konkursu postarają się znowu wygrać.

Loading Images
wpif2_loading