ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25  listopada  obchodzimy  Światowy  Dzień  Pluszowego  Misia. W  tym  dniu  prosimy, by  chętni  uczniowie  przynieśli  do  szkoły  swoje  ulubione  misie.

  • Uczniowie klas II przychodzą do biblioteki na prezentację o misiu w literaturze i filmie (według harmonogramu ustalonego z wychowawcami kl. II)
  • Chętnych uczniów klas 0-III prosimy o  wykonanie ( w domu lub na lekcji)  „Kartki  dla  Misia”

Kartkę  można  wykonać  różnymi  technikami  plastycznymi  (format  dowolny). Każda  kartka  powinna  zawierać  kompozycję  graficzną,  a kartki uczniów z klas III powinny zawierać również życzenia dla Misia. Podpisane  kartki  przynosimy  do biblioteki szkolnej (p. Iwona Kalemba) lub do  sali  41  (p. D. Kortus, Pani  A. Szymańska) do 21  listopada. Najładniejsze  kartki  zostaną  zawieszone  na  gazetce  w  holu  szkoły.

W  związku  z  Dniem  Misia  zachęcamy  do  wzięcia udziału  w  akcji  charytatywnej  fundacji  „Mam  marzenie”. Akcja  polega  na  zbiórce  nowych  maskotek, artykułów  szkolnych  oraz  książek  dla  małych  pacjentów  z  oddziałów  szpitalnych. Zabawki  te  będą  niespodzianką  dla  chorych dzieci  i  zostaną  im  dostarczone  25  listopada  w  Dzień  Pluszowego  Misia.

Maskotki, artykuły  szkolne  i  książki  można  przynosić  do  sali  41  (Pani  D. Kortus, Pani  A. Szymańska) do  20  listopada.

Organizatorzy : Iwona  Kalemba, Dorota  Kortus, Anna  Szymańska