DANCE 4FRIENDS

“HAJDASZ” CENTRUM ROZWOJU MŁODEGO CZŁOWIEKA zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia w programie Dance 4 Friends!

Zajęcia będą odbywały na terenie Szkoły Podstawowej nr 79 w Poznaniu we wtorki o 12:40 – 13:25 oraz o 13:35 – 14:20 w sali nr 15.

W trakcie zajęć realizowanych przez CENTRUM HAJDASZ zapewniamy zachowanie wszelkich nakazanych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, zarówno przez ogólnie obowiązujące przepisy w Polsce, przepisy prawa miejscowego, ale także zasady wprowadzone przez Dyrekcję Szkoły, w której zajęcia są realizowane.

Program Dance 4 Friends  –  to BEZPIECZNA zabawa i nauka:

– HIP-HOP, JAZZ, TIK TOK TRENDS, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE, GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO, MODA, TAŃCZĘ I PIJĘ WODĘ – całoroczne wyzwanie, KSZTAŁTUJEMY POZYTYWNE CECHY CHARAKTERU, ROZWIJAMY POCZUCIE KOLEŻEŃSTWA, 5 ZMYSŁÓW MAM I O NIE DBAM, BE LIKE A STAR ZOSTAŃ TANECZNĄ GWIAZDĄ.

 Każdy uczestnik naszych zajęć otrzymuje bezpłatny dostęp do edukacyjnej aplikacji HAJDASZ . Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przestępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci. Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieci.

 Wszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

Decyzję o ostatecznym zapisie podejmują Państwo po pierwszych zajęciach.

Zapraszamy do rezerwacji miejsca na zajęciach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych zajęć gdzie dowiedzą się Państwo jak dokonać zapisu dziecka.

ZAJĘCIA TANECZNE DLA TWOJEGO DZIECKA