DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W KLASACH MŁODSZYCH

Czy można powiedzieć o poniedziałku, że to fajny dzień ? Dla młodszych uczniów naszej szkoły, był taki na pewno. To właśnie w poniedziałek, 21 listopada świętowano juz po raz trzeci Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym dniu uczniowie przyszli w kolorowym przebraniu, wesołych okularach i ciekawej fryzurze. W czasie lekcji wykonali dla siebie symbole życzliwości: słoneczka i wesołe buźki. Każda klasa na drzwiach swojej sali wypisała na kartkach miłe hasła. Działała  również Poczta Życzliwości. Klasy pierwsze i zerówka uczestniczyły w spotkaniu z panią bibliotekarką, która opowiedziała o trudnym życiu osób niewidomych i niedowidzących. Przypomniała dzieciom o życzliwym podejściu wobec niepełnosprawnych oraz o różnych formach pomocy takim osobom. Podczas lekcji dzieci przygotowały prace plastyczne na konkurs o tej tematyce. W tym dniu panował wesoły klimat. Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta! takie było przesłanie naszej akcji.

Loading Images
wpif2_loading