DZIEŃ BOOKCROSSINGU

13 czerwca odbył się w naszej szkole pierwszy Bookcrossing przygotowany przez uczniów pod opieką pań Iwony Kalemby oraz Małgorzaty Urbaniak. Uczniowie przynieśli swoje książki, które postanowili uwolnić tzn. podarować swoim kolegom i koleżankom, a w zamian odświeżyć własną biblioteczkę. Wśród specjalnie oznakowanych tytułów pojawiły się pozycje beletrystyczne, popularnonaukowe, nawet wydawnictwa encyklopedyczne. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem dzieciaków. Nasi uczniowie przynieśli również książki dla dorosłych, które w ramach światowej akcji “uwalniania książek” częściowo powędrują do jednej z pobliskich przychodni.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego święta książki serdecznie dziękujemy!

Zainteresowanych dalszym uczestnictwem w Bookcrossingu zapraszamy na stronę: www.bookcrossing.pl