DZIEŃ  MAMY  I  TATY

Dzień  Mamy  oraz  Dzień  Taty  to  jeden z  najbardziej  wyjątkowych  dni  w  roku. Szczególny czas, w którym dzieci mają okazję pokazać jak bardzo kochają swoich rodziców. Dlatego  też  organizowane  są  uroczystości, podczas  których  uczniowie  recytują  wiersze, śpiewają  piosenki  oraz  wręczają  własnoręcznie  wykonane  upominki. W  obecnej  sytuacji  wspólne  świętowanie  jest  mocno  utrudnione, jednak  przy  zachowaniu  szczególnych  środków  ostrożności, w  oddziale  przedszkolnym  udało  się  zorganizować  uroczystość  z  okazji  Dnia  Mamy  i  Dnia  Taty. Dzieci  przygotowały   przedstawienie  o  „ Żabkach  i  bocianach” , śpiewały  piosenki, recytowały  wiersze  oraz  wręczyły  rodzicom  prezenty.