JESIENNE SPOTKANIE Z PRZYRODĄ W UZARZEWIE

Korzystając z wrześniowej, pięknej pogody uczniowie klasy 3 b wybrali się na wycieczkę do Muzeum Przyrodniczo-Łowieckiego w Uzarzewie. Swój pobyt rozpoczęli warsztatami edukacyjnymi pod hasłem “Jesienne spotkania z przyrodą. Weź dymówkę na wędrówkę – jesienne podróże ptaków”. Z zainteresowaniem obejrzeli prezentację o jesiennych wędrówkach ptaków. Z zapałem wykonali jaskółkę z kolorowego papieru. Po zakończeniu warsztatów wraz z przewodnikiem zwiedzili sale muzeum. Najwięcej emocji wzbudziły eksponaty zwierząt afrykańskich i polarnych. To była naprawdę udana wycieczka. Na drugi dzień, w szkole, dzieci przygotowały pokaz samodzielnie zrobionych fotografii, opowiadały o swoich wrażeniach i stwierdziły, że warto było odwiedzić tak niezwykłe miejsce.
Małgorzata Jurga
Loading Images
wpif2_loading
UZARZEWO5.JPG
UZARZEWO1.jpg
UZARZEWO2.jpg
UZARZEWO3.jpg
UZARZEWO4.JPG
UZARZEWO6.JPG