KLASA 7A W FABRYCE VW POZNAŃ

W dniu 23 maja 2018 r klasa 7a ,w ramach zajęć doradztwa zawodowego, uczestniczyła w zwiedzaniu fabryki samochodów osobowych i dostawczych. Volkswagen Poznań to firma powstała ponad 20 lat temu.  Obecnie fabryka produkuje użytkowe Caddy i Caddy Maxi, a także różne wersje modelu Transporter. Caddy, produkowany jest tylko w Poznaniu. Stąd trafia na rynki całego świata.
Podczas zwiedzania przekonaliśmy się, że VW Poznań to nie tylko jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, ale także jeden z największych pracodawców w naszym regionie.  Zapoznaliśmy  się z procesami produkcyjnymi działu budowy karoserii oraz działu montażu. Mogliśmy zobaczyć, jak od podstaw powstają samochody, które trafiają następnie do klientów na całym świecie. Kto wie, być może wśród zwiedzających uczniów znajdują się przyszli pracownicy fabryki.

Loading Images
wpif2_loading