KLASY DRUGIE W “KLIMKOWEJ OSADZIE”

We wtorek 4 października wszystkie klasy drugie udały się na wycieczkę autokarową do gospodarstwa agroturystycznego „Klimkowa Osada” , niedaleko Nowego Tomyśla. Klimkowa Osada istnieje od 2003 roku, położona jest wśród lasów, łąk, pól. Po około godzinnej podróży uczniów i wychowawczynie powitano w gospodarstwie i zaproszono do pięknego, drewnianego  namiotu-wigwamu z rozpalonym ogniskiem w jego centralnym miejscu. Po zjedzeniu śniadania, dzieci podzielone na grupy, udały się do wyznaczonych miejsc, gdzie przewidziane były różne atrakcje. W programie było “zwiedzanie” gospodarstwa. Dla wielu dzieci niesamowitą frajdą było spotkane ze zwierzętami hodowlanymi. A były krowy, świnie, konie, owce, króliki a nawet gęsi. Kolejnym punktem pobytu była przejażdżka bryczką, a na wracających czekały pyszne, pieczone ziemniaki. Czas wolny uczniowie wykorzystali na rozrywkę na rozległym, wyposażonym w wiele atrakcji, placu zabaw. Wszyscy uczniowie zgodnie orzekli, iż wycieczka była wspaniała. Pogodzenie wymiaru edukacyjnego i rozrywki okazało się udane. Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca.

Loading Images
wpif2_loading