KLASY TRZECIE W SZRENIAWIE.

W  piękny, słoneczny czwartek 29 września klasy trzecie z okazji powitania jesieni udały się do Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Wycieczka była tym bardziej ciekawa, że przejazd był pociągiem “szynobusem”, a nie jak zawsze autokarem. Niektórzy jechali pierwszy raz w życiu pociągiem. Kolejnym, miłym zaskoczeniem była propozycja pani przewodnik, aby wejść na wieżę widokową. Warto było, bowiem z góry widok był przepiękny. Na wystawach trzecioklasistów zaciekawiły eksponaty związane z rolnictwem. Jednak najwięcej radości sprawiły uczniom zwierzęta przebywające na terenie muzeum. Oczywiście żywe. Wycieczka była udana, wszystkim się bardzo podobała. Szkoda, że trzeba było wracać, bo zabrakło czasu na relaks na placu zabaw.