KOLOROWY UNIWERSYTET 2016/2017

W czwartek 20 października nasi dzielni czwartoklasiści zamienili się w prawdziwych studentów. Klasa IVa odwiedziła Wydział Anglistyki i uczestniczyła w wykładzie CZY WYMÓWISZ DEMEULEMEESTER? CZYLI SŁÓW KILKA O MODZIE FLAMANDZKIEJ. Prowadzące, Pani Dorota Pawlicka i Pani Małgorzata Łyczykowska zabrały studentów w podróż po Holandii i Belgii, a zagadnienia związane z flamandzką modą oraz słówka wywoływały spore poruszenie!

Cały projekt edukacyjny, który ma pomóc dzieciom w rozwijaniu potencjału twórczego i intelektualnego, zachęcić do poszukiwań i poszerzać zainteresowania, nosi nazwę Kolorowego Uniwersytetu. Wykłady odbywać się będą raz w miesiącu, a studenci odwiedzą kolejne wydziały  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Loading Images
wpif2_loading