WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO „POZNAJEMY TAJEMNICE”

W połowie stycznia odbył się Konkurs Czytelniczy „Poznajemy Tajemnice”. Wzięło w nim udział 19 uczniów z klas III i IV. Konkurs polegał na odpowiedzi na szczegółowe pytania dotyczące treści wybranych książek z serii Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Poziom był bardzo wysoki. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą. Wśród klas III najlepsza okazała się Zuzia Kuncewicz z kl. III c, która otrzymała 57 na 58 pkt., II miejsce zajęła Julka Wrona (kl. III c), a III miejsce- Igor kogut (kl. III b) i Jeremiasz Pańczak (kl. III a). Wśród klas IV najlepsi okazali się Adrian Kmieciak (kl. IV a) – I miejsce, Maks Stroiński (kl. IV a) – II miejsce, a Emilka Ligęza (IV c) I Bartosz Perz (kl. IV a)- III miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali w bibliotece drobne upominki.

Loading Images
wpif2_loading