KONKURS “MATEMATYKA W OBIEKTYWIE”

Konkurs jest skierowany do osób, które potrafią spojrzeć na Królową Nauk oczyma wyobraźni i dostrzec w otaczającym nas świecie piękno, harmonię, elegancję, powszechność oraz użyteczność matematyki. Temat tegorocznej edycji: Matematyka w sztuce, zjawiskach przyrodniczych i fizycznych. Można przesłać maksymalnie 6 zdjęć. Każde musi posiadać tytuł, krótki matematyczny opis oraz dane osobowe autora. Zdjęcia nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane. Zwycięskie fotografie zostaną nagrodzone i opublikowane przez organizatorów konkursu. Należy zarejestrować się na stronie konkursu i wysłać zdjęcia w wersji elektronicznej  w nieprzekraczalnym terminie do  1 listopada 2021r. na adres organizatora konkursu:  https://mwo.usz.edu.pl/ oraz adres  naszej szkoły: 79zsppoznan@gmail.com

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie : mhttps://mwo.usz.edu.pl/regulamin-pl/

Możesz też zwrócić się o poradę lub pomoc w wysłaniu zdjęć do ambasadora szkolnego  Pani Grażyny Karczyńskiej.

Po ogłoszeniu wyników XII Międzynarodowego Konkursu Fotograficznego „Matematyka w obiektywie” zostanie zorganizowana w szkole wystawa wszystkich zgłoszonych prac naszych uczniów.

Zapraszam do czynnego udziału w konkursie.

Ambasador konkursu

Grażyna Karczyńska