KONKURS PLASTYCZNO-JĘZYKOWY

Zachęcamy do udziału w globalnym konkursie plastyczno-językowym What will schools be like in 2050? Imagine, Draw and Submit, którego organizatorem jest wydawnictwo Express Publishing. Jak wyobrażamy sobie naszą szkołę w przyszłości? Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej zgodnej z tematem Our Future, Our School oraz dołączeniu opisu szkoły przyszłości w roku 2050 w języku angielskim w maksymalnie 150 słowach. Pracę należy wykonać na szablonie dostępnym u nauczycielek języka angielskiego. Jury konkursowe będzie brało pod uwagę: zgodność z tematem (30 pkt), oryginalność (15 pkt), sposób prezentacji (15 pkt), dobór słów (20 pkt), poprawność ortograficzną (10 pkt) i gramatyczną (10 pkt).

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 6, 7 i 8.

Pracę wraz ze zgodą rodzica / opiekuna na udział w konkursie oddajemy do 14 kwietnia 2023 p. Kursie, p. Sosnowskiej lub p. Winkel.

15 maja spośród wszystkich nadesłanych do wydawnictwa prac zostanie wyłonionych 12 zwycięzców.

Nagrodą dla nich będzie publikacja pracy w kalendarzu wydawnictwa na rok 2024 oraz karta Amazon w wysokości 50 euro.

Justyna Winkel

szablon/formularz zgłoszeniowy.pdf

zgoda na udział.docx