MIKOŁAJKOWE CZYTANIE W KLASACH MŁODSZYCH CZYLI “CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

 

 

6 grudnia odbyło się “MIKOŁAJKOWE CZYTANIE” w ramach akcji “Cała Polska czyta dzieciom”. Tym razem uczniowie klas I – III oraz zerówki słuchali opowiadań o św. Mikołaju. Kim była osoba czytająca ? To było niespodzianką, ponieważ w tym roku takich osób było więcej. Każdą klasę odwiedził ktoś inny np. pan ze świetlicy, wychowawcy z innych klas … Wysłuchanych książek też było więcej, bowiem każda klasa przygotowała własną propozycję. Wśród prac mikołajkowych znalazły się portrety Mikołaja, listy pisane indywidualnie lub przez cała klasę, mikołajkowe buty lub kominy z Mikołajem w środku. Pomysłów naprawdę nie brakowało.

W tym roku uczniowie pamiętali zarówno o czerwonym stroju i mikołajkowych czapeczkach, jak i o dobrych uczynkach.

Zapraszamy do mikołajkowego  “zaczytania” za rok, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć  🙂

Loading Images
wpif2_loading