MIKOŁAJKOWE CZYTANIE

Co roku w grudniu klasy młodsze uczestniczą w “Mikołajkowym czytaniu” w ramach ogólnopolskiej akcji “CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. W tym roku zapracowany św. Mikołaj, jak zawsze bardzo zapracowany, przeprosił dzieci za swoją nieobecność w liście odczytanym podczas spotkania. Wytłumaczył dzieciom, że mimo dobrych chęci nie zdołała przyjechać, ale poprosił panią wicedyrektor Radosławę Braszak o przeczytanie mikołajkowej historii. I tak się stało. Pani Dyrektor z zaangażowaniem przejęła rolę czytającej bajki i spotkała się z najmłodszymi uczniami w szkolnej świetlicy. Atmosfera była niezwykła, jak zawsze kiedy dzieje się coś magicznego. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia, aby poczuć atmosferę tego dnia.
Małgorzata Jurga, Anna Torzewska
Loading Images
wpif2_loading
5.jpg
6.jpg
7.jpg
1.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg