MOJE MIASTO BEZ ELEKTRO ŚMIECI – UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRODY

21 marca witaliśmy wiosnę i jednocześnie czekaliśmy na uroczyste wręczenie tablicy interaktywnej. Z tej okazji do naszej szkoły przyjechali Przewodnicząca Zarządu Osiedla Świerczewo p. Anna Bartoszewicz – Sarna, Przewodnicząca Rady Osiedla p. Anna Matusewicz-Potocka, z ramienia GOAP p. Magdalena Kostakiewicz oraz p. Maciej Gąbkowski reprezentujący Elektroeko. Był też osobiście zaangażowany w naszą zbiórkę wiceprzewodniczący Rady Rodziców p. Marcin Szymkowiak. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców osiedla, rodziców, uczniów i nauczycieli po wielu miesiącach akcji doczekaliśmy się nagrody. Jednakże to nie koniec, postanowiliśmy zbierać dalej. Zapraszamy do dalszej współpracy wszystkich chętnych i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy.