MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI

Po długiej przerwie spowodowanej pandemią wznawiamy udział w ogólnopolski programie “Moje miasto bez elektrośmieci”. W związku z tym po raz kolejny organizujemy zbiórkę elektrośmieci w naszej szkole. Zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (np. duże i małe urządzenia AGD, RTV, telefony, kable itp.). Zapraszamy do akcji. Zużyty, niepotrzebny sprzęt można składować po obu stronach szkoły na holu głównym. W przypadku dużych elektrośmieci (np. pralek, lodówek telewizorów) polecamy dojazd od ul. Jesionowej . Dzięki Państwa zaangażowaniu kilka lat temu szkoła otrzymała tablicę multimedialną. Liczymy na Państwa pomoc w tegorocznej edycji programu. Nasza akcja będzie trwała do końca roku szkolnego. Zapraszamy do udziału.

Małgorzata Jurga