
Nasze dzieci ze świetlicy zostały zaproszone do udziału w konkursie
” NASZA EKO METROPOLIA” organizowanym przez Miasto Poznań.
Z dużym zainteresowanie i entuzjazmem uczniowie wzięli udział w konkursie.

Nasze dzieci ze świetlicy zostały zaproszone do udziału w konkursie
” NASZA EKO METROPOLIA” organizowanym przez Miasto Poznań.
Z dużym zainteresowanie i entuzjazmem uczniowie wzięli udział w konkursie.