NOWE DRZEWKO PRZED SZKOŁĄ

W ostatnich dniach września uczniowie z klasy 3b posadzili drzewko dębu na zielonym placu przed szkołą. A wszystko zaczęło się od Nadii, która w czerwcu przyniosła wyhodowaną przez siebie w doniczce małą sadzonkę dębu. Zapadła wtedy klasowa decyzja, że drzewko zostanie posadzone koło szkoły. Wybrany wrześniowy termin wydawał się najlepszy na realizację tego zadania. Na jednej z przerw cała klasa wybrała odpowiednie miejsce, no i jest 🙂 Teraz trzeba pamiętać o podlewaniu i pilnować, aby “zdrowo” rosło. Dla większego bezpieczeństwa Filip i Blanka przygotowali zabezpieczenia – drzewko jest póki co malutkie i ledwo widoczne w trawie. Wszyscy mamy nadzieję, że inne dzieci też będą o niego dbać i obserwować jak pięknie rośnie. Może kiedyś, tak jak dziś kasztany, będzie można zbierać koło szkoły żołędzie ???
Małgorzata Jurga
Loading Images
wpif2_loading
DRZEWKO2.jpg
DRZEWKO1.jpg
DRZEWKO4.jpg
DRZEWKO3.jpg