OLA TOMCZYK FINALISTKĄ AKADEMII TALENTÓW ENEA – GŁOSOWANIE

Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na uczennicę naszej szkoły, która zakwalifikowała się do grupy finalistów Akademii Talentów ENEA. Ola walczy o stypendium w wysokości 3000zł na realizację swojej pasji.

https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/uczen-glosowanie?id=478075402

Głosowanie trwa do  07.01.2018.

ALEKSANDRA MARIA TOMCZYK

  • Drużynowa Mistrzyni Polski 2016
  • Srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Polski 2017
  • Srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Polski 2015
  • Brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Polski 2016
  • Srebrny medal Polish Junior Open Grand Prix 2017
  • 2017 Złoty medal International Youth Test Series  U13, Szwajcaria
  • 2016 Brązowy medal International Youth Test Series  U11, Czeskie Budziejowice

Największą pasją sportową Aleksandry jest squash, który uprawia od 2014 roku. Gra jest niezwykle dynamiczna, energetyczna i szybka. Squash to gra dla ludzi myślących i niezwykle ważna  jest tu  umiejętność taktycznego rozegrania meczu. Charakter tej gry w pełni oddaje również charakter Oli. Ola jest również osobą  bardzo koleżeńską, otwartą, wrażliwą na potrzeby innych. Interesują ją ptaki polskie, kocha matematykę, ale w jej kręgu zainteresowań jest również historia. Swoją kreatywność lubi wyrażać za pomocą prac plastycznych wykonywanych różnymi technikami. Jej największą miłością jest pies Leniuch.