“OPOWIEŚCI Z NIEPAMIĘCI”

Dnia 10.04 uczniowie klasy 3D wybrali się z opiekunami do teatru animacji na przedstawienie o tajemniczym tytule “Opowieści z niepamięci”. Prasłowiańska mitologia, wraz z niezwykłymi legendami i zamieszkującymi je magicznymi istotami powoli odchodzi w niepamięć. Twórcy “Opowieści z niepamięci” postanowili uchronić kilka z nich przed zapomnieniem. Jak za dawnych czasów, powoli snuli opowieści o potężnych Płanetnikach, szalonych leśnych znachorkach Babach, przebiegłych i niebezpiecznych Jędzach, czy budzącym grozę, tajemniczym Bezkoście. Aktorzy Teatru Animacji wraz z dziećmi na widowni musieli udobruchać Babę, nie dać się zwieść Jędzy, stoczyć bój z Bezkostem, a wszystko po to, by uratować Płanetnika, bez którego przestałaby istnieć… nasza pogoda!

Loading Images
wpif2_loading