POZNAŃSKI BUDŻET OBYWATELSKI – PROJEKT X.8.

Drodzy Rodzice,

w tegorocznym budżecie obywatelskim Miasta Poznania bierze udział nasz lokalny projekt X.8. Wielofunkcyjna Hala Sportowa miałaby powstać na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 ( ul. Jesionowa 14) i miałaby służyć uczniom szkoły, ale także Mieszkańcom Poznania, którzy preferują aktywny wypoczynek niezależnie od warunków pogodowych. Głosując, możesz podarować Uczniom naszej szkoły komfortowe warunki do uprawniania sportu, ale także miejsce, gdzie w okresie jesienno-zimowym sport uprawiać będzie mógł każdy mieszkaniec naszego Miasta.

ABY WYGRAĆ, MUSIMY ZDOBYĆ JAK NAJWIĘCEJ GŁOSÓW.
GŁOSUJCIE SAMI, Z DZIEĆMI, RODZINĄ I ZNAJOMYMI, którzy mieszkają w POZNANIU.
KOCHANI – KAŻDY GŁOS ZWIĘKSZA SZANSĘ NA WYGRANĄ.

JAK MOŻESZ POMÓC? Zagłosuj i zachęć do głosowania innych Mieszkańców Poznania,

KIEDY MOŻNA GŁOSOWAĆ? od 23.10.2020 do 20.11.2020 r.,

KTO MOŻE GŁOSOWAĆ? Każda osoba zamieszkała w Poznaniu – dzieci i dorośli, uczniowie, rodzice, rodzina, znajomi, 

JAK MOŻNA GŁOSOWAĆ? Internetowo na stronie: https://pbo21.um.poznan.pl/