REKOLEKCJE SZKOLNE 2018

W dniach od 5 do 7 marca odbywały się rekolekcje szkolne, które prowadził ks. Paweł Cyz, filipin z Tarnowa. Hasłem rekolekcji było „Królestwo Boże pośród nas jest”, któremu zostały poświęcone konferencje w kościele. Natomiast pozostałe zajęcia odbywały się w szkole. Podczas nich uczniowie wykonywali prace plastyczne. Pierwszego dnia klasy od 0 do IV wykonywały różnymi technikami postać świętego, natomiast klasy V i VI pociąg do Królestwa Bożego. Uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum po konferencji udali się do Oratorium na spotkanie z Maciejem Białka „PS” raperem oraz ks. Jurkiem Molewskim pt. „Miłość ─ prawdziwa jest czysta”. Drugiego dnia, wszyscy uczniowie w ramach „Marzycielskiej Poczty” wykonywali okolicznościowe kartki  skierowane do chorych dzieci. Ostatniego dnia odbyła się Msza św. na zakończenie rekolekcji. Poniżej zdjęcia uczniów z wizerunkami świętych oraz kartonowymi pociągami do Królestwa Bożego . Niektóre z prac wymagały wielkiego wysiłku.

Loading Images
wpif2_loading