ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ Mój Latawiec”

Puszczanie latawców od lat jest doskonałą rozrywką – zwłaszcza wtedy, kiedy stworzy się je własnoręcznie.

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Mój latawiec” został rozstrzygnięty. Konkurs był kierowany do uczniów i rodziców z klas I-III. Na konkurs wpłynęło 9 prac plastycznych. Wszystkie latawce były piękne, kolorowe i oryginalne. Jury konkursu przyznało 3 pierwsze miejsca oraz 6 wyróżnień. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody.

Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy również do rodziców za zaangażowanie i współpracę.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Anna Szymańska, Dorota Kortus