ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU  RODZINNEGO NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ DYNIĘ”

Dnia 3 listopada został rozstrzygnięty konkurs rodzinny kierowany do rodziców i dzieci z zerówki na ,,Najpiękniejszą dynię”. Wszystkie dynie zachwycały pomysłowością i sposobem wykonania.  Czas ekspozycji prac był niestety krótki ze względu na niewielką trwałość tego warzywa. Jury miało naprawdę trudne zadanie. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody.

 Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy również do rodziców za zaangażowanie i współpracę.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

     Organizatorzy

                                                                                             Dorota Kortus, Anna Szymańska