SAMOOBRONA DLA KOBIET

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY DLA KOBIET W CZWARTEK 19 WRZEŚNIA O GODZINIE 18:00 

Zajęcia samoobrony są rodzajem specjalistycznych treningów. Pozwalają one wszystkim uczestnikom naszych zajęć (bez względu na wiek) w sposób prosty i naturalny opanować strach wywołany brutalnością napadu, kształtują także podstawowe nawyki obronne.

Treningi samoobrony to połączenie technik z różnych sztuk walki takich jak boks, brazylijskie jiu jitsu, zapasy, judo i wiele innych zwiększających Wasze szanse na skuteczne wybronienie się w sytuacjach zagrożenia. Zajęcia będą wzbogacone ćwiczeniami kondycyjnymi i ogólnorozwojowymi poprawiającymi sylwetkę i spalającymi kalorie.

Techniki, których nauczamy są maksymalnie proste, a przez co skuteczne. Zobaczysz, że nawet nie będąc silną osobą, jesteś w stanie skutecznie obronić się przed większym i silniejszym napastnikiem.

Trening i nauka samoobrony nie tylko sprawi, że poczujesz się pewniej, ale także pozwoli Ci odkryć nowe formy aktywności fizycznej.

Koszt udziału w zajęciach 1 raz w tygodniu po godzinę to 80zł. za osobę na miesiąc.

Pierwszy trening bezpłatny.

Zajęcia prowadzone przez doświadczonego trenera z uprawnieniami MEN.

MPT SPORT zaprasza na zajęcia.

mpt.sportowo@gmail.com

tel.510612642

Paulina Geisinger