STARSZY KOLEGO NIE MUSISZ SIĘ MNIE BAĆ

Jak co miesiąc także i w  grudniu dzieci z klasy 2d odwiedziły swoich młodszych kolegów z Przedszkola nr 42 w Poznaniu. Wizyta przebiegała nieco inaczej niż dotychczas. Po serdecznym powitaniu dzieci usiadły wokół choinki znajdującej się w sali.  Rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie gdy nagle przy choince zaczęły pojawiać się postacie Maryi, malutkiego Jezuska , Józefa.Pojawili się też trzej królowie i aniołowie na chwałę dzieciątka Jezus. Wszyscy w radosnej atmosferze śpiewali kolędy ” Lulajże Jezuniu “, ” Do szopy “. Po przedstawieniu wszystkie dzieci wykonały łańcuch na choinkę. Maluszki mierzyły, który jest najdłuższy a starszacy z 2d ozdobili nim choinkę. Na zakończenie radosnego spotkania dzieci z 2d obdarowały przedszkolaków własnoręcznie wykonanymi pierniczkami. Na tym zakończyło się wspólne spotkanie wigilijne w ramach projektu “Starszy kolego nie musisz się mnie bać”. Do zobaczenia w nowym roku 2017!

Loading Images
wpif2_loading