SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Od kilku lat trenują, od kilku lat osiągają znaczące sukcesy i wcale się tym nie chwalą. Tymczasem piszą o nich w poznańskiej prasie oraz na stronach internetowych sportowych klubów wioślarskich:

– Magda Szeszuła i Emilka Kalinowska, zawodniczki klubu TW Polonia Poznań, to absolwentki naszej szkoły podstawowej, dzisiaj uczennice ostatniej klasy Gimnazjum nr 44 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3.

O ich sukcesach można pisać wiele:

LISTA OSIĄGNIĘĆ

ARTYKUŁ “Głos wielkopolski” 04.12.2018r.

– Wojtek Kalinowski – mający za sobą pierwsze sukcesy w roli sternika i wioślarza w Międzywojewódzkich Regatach –  to obecnie uczeń klasy siódmej.

Każdy z nich ma już na swym koncie mnóstwo osiągnięć, a my czujemy się dumni z takich uczniów i życzymy im kolejnych sukcesów. Kto wie, co jeszcze o nich usłyszymy ?