SZKOLNY DZIEŃ TEATRU

28 marca 2019 roku klasy 0-3 obchodziły Szkolny Dzień Teatru. Z tej okazji klasa 3a ( o profilu teatralnym) przygotowała dłuższy spektakl pt.: „Dzień z życia ucznia”, w którym zaprezentowane zostały scenki : „Pan Bałagan”, „Kłamstwo ma krótkie nogi”, „Plotka”, „Szkolny detektyw”, „Nieposłuszne atomy”, „Julka kłamczucha” , „Jurek Maruda” oraz „Tajemnicze ślady”. Pozostałe klasy też miały okazję pochwalić się swoim programem artystycznym . I tak „zerówka” podobnie jak kl. 2a przygotowała inscenizację do wiersza ,,Na straganie”, kl. 1a – wiersz „Leń” ,kl. 1b – improwizację ruchową do piosenki ,,Krzesłolot”, a kl. 1c – zaśpiewała i zatańczyła do piosenki ,,Marzec Kucharz”. Klasa 2b zaprezentowała piosenkę ,,Zatańczyły witaminy”, a klasa 2c -inscenizację do wiersza ,,Leń”. Na zakończenie klasa 3b zatańczyła i zaśpiewała   piosenkę pt. ,,Cztery słonie”.  Jak co roku impreza dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć.

Aleksandra Dobrzyńska

Loading Images