SZKOLNY DZIEŃ TEATRU

28 marca 2019 roku klasy 0-3 obchodziły Szkolny Dzień Teatru. Z tej okazji klasa 3a ( o profilu teatralnym) przygotowała dłuższy spektakl pt.: “Dzień z życia ucznia”, w którym zaprezentowane zostały scenki : “Pan Bałagan”, “Kłamstwo ma krótkie nogi”, “Plotka”, “Szkolny detektyw”, “Nieposłuszne atomy”, “Julka kłamczucha” , “Jurek Maruda” oraz “Tajemnicze ślady”. Pozostałe klasy też miały okazję pochwalić się swoim programem artystycznym . I tak “zerówka” podobnie jak kl. 2a przygotowała inscenizację do wiersza ,,Na straganie”, kl. 1a – wiersz “Leń” ,kl. 1b – improwizację ruchową do piosenki ,,Krzesłolot”, a kl. 1c – zaśpiewała i zatańczyła do piosenki ,,Marzec Kucharz”. Klasa 2b zaprezentowała piosenkę ,,Zatańczyły witaminy”, a klasa 2c -inscenizację do wiersza ,,Leń”. Na zakończenie klasa 3b zatańczyła i zaśpiewała   piosenkę pt. ,,Cztery słonie”.  Jak co roku impreza dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych przeżyć.

Aleksandra Dobrzyńska

Loading Images
wpif2_loading
3aa.jpg
1c.jpg
2b.jpg
1cc.jpg
5.jpg
6.jpg
3b.jpg
3a.jpg
4.jpg
2c.jpg
3bb.jpg
2a.jpg
1bb.jpg
0a.jpg
1b.jpg
2bb.jpg
1aa.jpg
0b.jpg
1a.jpg
2cc.jpg
2aa.jpg