SZKOLNY DZIEŃ TEATRU

5 kwietnia 2017r.  klasy 0-3 obchodziły Szkolny Dzień Teatru.  Klasy teatralne przygotowały na tę okazję swoje inscenizacje: kl. 1a ,,Jaś i Małgosia”, a kl.2c ,,Jak wróbelek Elemelek w szkole uczył się literek”.  Pozostałe klasy również  zaprezentowały krótkie scenki: kl.1b piosenkę ,,Raz i dwa” ze spektaklu ,,Kubuś Puchatek”, kl. 2a – inscenizację do wiersza ,,Nasza wiosna” ,  kl. 2b- piosenkę pt. ,,Dyscyplina” z ,,Akademii  Pana Kleksa”,  kl. 2d – inscenizację do piosenki o wiośnie, kl. 3a – układ taneczny do piosenki ,,Dam, dam, dam”, kl. 3b – pantomimę pt. ,,Koncert Mozarta”, kl. 3c – wiersz J. Brzechwy pt. ,,Leń”, a kl.3d- układ taneczny do piosenki N. Schoeder  pt. ,,Lustra”. Nasze maluchy z zerówki również przygotowały krótki  program artystyczny  do piosenki ,,Żabki i bociany”.

 

Loading Images
wpif2_loading