SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ

Zachęcamy do udziału w szkolnym konkursie piosenki anglojęzycznej “You Can Sing!”, który odbędzie się 20 kwietnia 2023r. . Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV – VIII. Zgłoszenia do końca marca 2023r. przyjmują nauczycielki języka angielskiego. Przy dużej liczbie zgłoszeń  zostaną przeprowadzone eliminacje wstępne.

Agnieszka Kursa

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs zostanie przeprowadzony dla uczniów klas IV – VIII.
  2. Zgłoszenia do konkursu wraz z nagranym podkładem muzycznym przyjmowane są przez nauczycielki języka angielskiego do końca marca 2023r.
  3. Podkład muzyczny należy dostarczyć na pendriv’ie lub przesłać na adres angielski79@gmail.com
  4. Podkładem muzycznym może być akompaniament własny bądź wersja karaoke (bez słów czy półplaybacku).
  5. Repertuar i ruch sceniczny zależą od inwencji twórczej uczestnika.
  6. Piosenki nie mogą zawierać niecenzuralnych treści.
  7. Oceniane są: muzykalność (czystość śpiewu i intonacja), poprawność wymowy oraz ogólny wyraz artystyczny.