TABLICZKOWY ZAWRÓT GŁOWY

Miesiąc wrzesień jest miesiącem tabliczki mnożenia. Już trzeci tydzień trwają nasze tabliczkowe zmagania. Rozwiązujemy łamigłówki, słuchamy piosenek, dekorujemy szkołę, bawimy się tabliczką mnożenia w internecie! Wszystko po to, aby 30 września otrzymać tytuł “Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Egzaminować będą nas koleżanki i koledzy z szóstych klas oraz dwójka niezwykle zdolnych matematyków z klasy czwartej. A o to lista ekspertów!

 

Franciszek Pawłowski kl. 4b

Martyna Rozumek  kl. 4b

Bartoszewski Maurycy kl. 6a

Czubala Zofia kl. 6a

Gardzińska Dominika kl. 6a

Agata Kaczanowska kl. 6a

Mateusz Kmieciak kl.6a

Amelia Kręc kl. 6a

Julia Milewska kl. 6a 

Maksymilian Fryca  kl. 6b

Weronika Nowak kl.6b

Zuzanna Łuczak kl. 6b

Miłosz Motała kl.6b

Inez Tamioła kl. 6b

Martyna Klińska kl.6b

Bartkowiak Jakub kl. 6c

Klorek Marcin kl. 6c

Latanowicz Dawid kl. 6c

Kujawski Dawid kl. 6c

Waligórski Łukasz kl. 6c

 

Ekspertom gratulujemy, a pozostałym uczniom życzymy powodzenia! Do zobaczenia 30 września:)