UDZIAŁ KLASY 4C W WARSZTATACH JĘZYKOWYCH

31 stycznia klasa 4c pod opieką pań anglistek Anny Cichosz i Justyny Winkel wybrała się do Bramy Poznania na zajęcia z języka angielskiego pt. “On the Road”. Celem tych warsztatów było poznanie sposobów przemieszczania się ludzi w dawnych wiekach, a przy okazji poćwiczenie języka angielskiego także poza salą lekcyjną. Mieliśmy okazję zwiedzić fragment ekspozycji w Bramie Poznania, poznać ciekawostki historyczne, a przede wszystkim porozmawiać po angielsku. Po serii gier i zabaw językowych, prowadzonych przez panią animatorkę, przeszliśmy do sali warsztatowej, w której podzieleni na grupy z materiałów recyklingowych skonstruowaliśmy pojazdy latające, pływające i lądowe. Każdy musiał co nieco o tych pojazdach opowiedzieć – oczywiście in English. Zabawy było co niemiara. Pojazdy wróciły z nami do szkoły, a nowe słówka, miejmy nadzieję, zamieszkały na stałe w naszych głowach. To był bardzo ciekawie spędzony czas i świetnie się bawiliśmy.

Loading Images
wpif2_loading