TURNIEJ Z OKAZJI ” 70 LAT OŚWIATY NA POZNAŃSKIM GOLĘCINIE “

W dniu 26 września 2017 r. uczniowie reprezentujący Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 pod opieką p. Wojciecha Olejnika oraz p. Błażeja Tomkowiaka brali udział w turnieju z okazji  “70 lat Oświaty Na Poznańskim Golęcinie”.
Podczas zawodów mogliśmy oglądać zmagania naszych zawodników w piłce siatkowej dziewcząt, piłce nożnej chłopców oraz w sztafetowych biegach przełajowych będących konkurencją mieszaną.

Drużyna piłkarska dzięki dobrej grze i ambitnej postawie wygrała wszystkie mecze grupowe i wywalczyła awans z pierwszego miejsca w tabeli. Oznaczało to udział w finale i walkę o zwycięstwo w rozgrywkach. W meczu finałowym niestety zabrakło szczęścia i ostatecznie nasi piłkarze zajęli 2. miejsce przegrywając mecz 2:3. Na szczególną pochwałę zasługuję postawa Dawida Andrzejewskiego oraz Bartosza Woźniaka.
W sztafetowych biegach przełajowych na dystansie 4 x 500m szkołę reprezentowali Dominika Gardzińska, Bartosz Woźniak, Dominika Krysztofiak i Dawid Andrzejewski. W biegu tym zajęliśmy 3. miejsce i wróciliśmy do szkoły z brązowymi medalami.
W piłce siatkowej dziewcząt niestety nie udało się zająć miejsca na podium.
Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom zawodów za liczne przybycie, dobrą zabawę i godne reprezentowanie szkoły.

 

Loading Images
wpif2_loading