UWAGA! KONKURS FOTOGRAFICZNY

W związku ze zbliżającym się Dniem Ziemi Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w konkursie fotograficznym pt. “Moje ulubione miejsce spotkania z Przyrodą”.
Chcielibyśmy zachęcić Was do celebrowania tego święta w zupełnie inny sposób. Pragniemy, żebyście odeszli sprzed monitorów komputerów, tabletów i wyruszyli do lasu, na łąkę, do parku albo chociaż na poszukiwanie przyrody w zasięgu wzroku, w swoim ogrodzie czy na  balkonie. Abyście poświęcili czas na bycie z Przyrodą, na refleksje jak jest dla nas ważna, ale i fascynująca, piękna, ciekawa. Pokażcie nam przy pomocy jednego zdjęcia, czym jest dla Was Przyroda, pokażcie miejsca z niedzielnych spacerów, weekendów, gdzie spędziliście miło czas.
Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie, proszony jest o wysłanie jednego wybranego przez siebie zdjęcia ukazującego swoje ulubione miejsce kontaktu z Przyrodą na adres mailowy:
do dnia 27.04.2021r.
Wszystkie nadesłane fotografie będą regularnie umieszczane na stronie szkoły.  LINK DO GALERII
Wyniki zostaną ogłoszone 29.04.2021r.
Za udział w konkursie przewidziane są nagrody oraz punkty dodatnie z zachowania.
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami