UWAGA! WZNAWIAMY ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI

W miesiącu marcu wznawiamy zbiórkę elektrośmieci w naszej szkole!

Walczymy o kolejną tablicę interaktywną dla naszej szkoły!

Dzięki Państwa pomocy konto naszej szkoły w programie „Nasze miasto bez elektrośmieci” po zakończeniu jesiennej edycji zyskało kolejne 2 tysiące punktów. Widząc duże zainteresowanie zbiórką postanowiliśmy wznowić akcję. Przez cały marzec zbieramy elektrośmieci czyli:

– zużyte telewizory, radia, magnetofony …

– duży sprzęt AGD czyli lodówki, pralki …

– drobny sprzęt gospodarstwa domowego czyli żelazka, suszarki, miksery…

– komputery, drukarki…

– telefony…

– lampy różnego rodzaju…

– zabawki elektroniczne, zegary…

– baterie…

Krótko mówiąc wszystko, co jest elektrośmieciem ? Jeżeli macie Państwo w planach wiosenne porządki w domach i znajdziecie coś, co zasili naszą zbiórkę to zapraszamy. Zużyty sprzęt składujemy na holu naszej szkoły- wejście od Jarzębowej.