WARSZTATY ARTYSTYCZNE MAGENTY

MAGENTA zaprasza serdecznie na warsztaty artystyczne z eksperymentami fizyczno-chemicznymi!

Zajęcia będą się odbywać w Państwa szkole. Proponowany termin to czwartki w godz. 12:30-13:15

W czasie warsztatów Państwa dzieci będą miały okazję spróbować swoich sił w pracy z różnorodnymi materiałami: gliną drewnem, filcem, a także przeprowadzać ekscytujące doświadczenia naukowe. Dzięki zajęciom Magenty dzieci nie tylko spędzają miło czas, ale uczą się jak rozwijać precyzję manualną, tzw. małą motorykę. Każde kolejne zajęcia pozwalają dziecku na coraz większą satysfakcję z tworzonych własnoręcznie dzieł.

Wszystkie materiały potrzebne do przeprowadzenia zajęć, zapewnia animator.

Czas warsztatu: 45 min. 1 raz w tygodniu

Koszt: 64 zł za miesiąc (zniżki dla rodzeństwa lub na kartę dużej rodziny.)

Wstępny termin pierwszych, darmowych warsztatów w państwa szkole to 1.10. (potwierdzenie wysłane po dokonaniu zapisu).

W celu zapisu prosimy o przesłanie wiadomości SMS zawierającej:

• Imię i nazwisko dziecka

• nr szkoły

• miasto

(np. Jaś Nowak, sp1, Łódź)

ZAPRASZAMY!

Magdalena Wasiak