WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO KLAS III „POZNAJEMY TAJEMNICE”

Dzień Dziecka niektórzy uczniowie uczcili w sposób szczególny- pochwalili się swoją wiedzą i sympatią do książek z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tego dnia odbył się KONKURS CZYTELNICZY „Poznajemy Tajemnice”, a chętni uczniowie z klas III odpowiedzieli na trudne i szczegółowe pytania dotyczące 3 książek z tej serii. Do rozgrywki zgłosiło się 15 uczniów. Poziom był dość wyrównany, a tych, którzy stanęli na podium dzieliła minimalna różnica 0,5 – 1 pkt. Największą wiedzę zaprezentowali:

Jaś Chęciński z klasy III c-zdobył 49,5 pkt. i zajął I miejsce

Janek Długosz z klasy III a – zdobył 49 pkt. i zajął II miejsce

Piotr Dolański z klasy III c – zdobył 48 pkt. i zajął III miejsce.

Wyniki wszystkich uczestników można zobaczyć na tablicy przy bibliotece klas I-V.

Dziękuję wszystkim za udział i gratuluję sukcesu zwycięzcom!

Iwona Kalemba