WYNIKI KONKURSU CZYTELNICZEGO

Pod koniec marca odbył się Konkurs Czytelniczy Klas III „Poznajemy Tajemnice”. Zadaniem uczestników była odpowiedź na bardzo szczegółowe pytania dotyczące treści trzech książek z serii Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Najlepiej poradził sobie z testem Staś Kobielski z kl. III c, który zdobył 54 pkt. (na 58 możliwych) i tym samym zajął I miejsce. Tuż za nim na podium stanęli: Wojtek Kubiak (53 pkt.) i Jagoda Berlik (51 pkt.) z klasy III a. Pozostali uczniowie też odpowiedzieli na wiele pytań. Podczas ogłoszenia wyników wiele dzieci było nieobecnych z powodu choroby, więc nie ma ich na zdjęciu. Cała lista uczestników wraz z punktacją znajduje się na tablicy przy bibliotece klas I-V.  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom Konkursu!!!

Iwona Kalemba

 

Loading Images
wpif2_loading
20230403_094851.jpg
20230403_094930.jpg