WYNIKI KONKURSU “PIĘKNIE CZYTAM”

W dniu 24 marca odbył się konkurs czytelniczy dla uczniów klas drugich: „Pięknie czytam”.
Każdą klasę reprezentowały trzy osoby. Konkurs składał się z dwóch etapów: w pierwszym uczniowie czytali znany, przygotowany wcześniej tekst, natomiast w drugim etapie konkursowicze czytali losowo wybrany tekst. Po trudnych obradach, w czwartek 30 marca, jury w składzie:           p. dyrektor Dorota Ratajczak,  p. Iwona Kalemba, p. Mirela Więcek, oficjalnie ogłosiło wyniki konkursu oraz wręczyło dyplomy.
Laureatami zostali:
I miejsce Oliwier Fleming z klasy 2c,
II miejsce Jan Baranowski z klasy 2b,
III miejsce ex aequo: Julian Križ z klasy 2a oraz Antoni Wizła z klasy 2d.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.
Organizatorzy konkursu: Anna Malec, Elżbieta Ratajczak-Drywa

Loading Images
wpif2_loading