WYNIKI KONKURSU „POLSKA MOJA OJCZYZNA”

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, wzorem lat ubiegłych w tym roku również dla uczniów  kl. III odbył się szkolny konkurs historyczny o Polsce. Biorący udział w konkursie uczniowie wykazali się dużą wiedzą, którego celem była popularyzacja wiedzy o kulturze naszego narodu i państwa polskiego, kształtowanie szacunku do własnego państwa i symboli narodowych, a w szczególności wzbudzania patriotyzmu i tożsamości narodowej.

Laureatami konkursu zostali:

1 miejsce:  Dawid Maj, Bartosz Wieczorek

2 miejsce:  Halszka Handke, Kuba Koczorowicz

Wszystkim laureatom i uczestnikom gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy dalszych osiągnięć w zdobywaniu wiedzy.

                                                                                                                 Halina Beczkowska

                                                                                                            Elżbieta Ratajczak-Drywa