ZADANIE NA LISTOPAD

Dwa konkursy w listopadzie: jeden jest dla placówki i jeden dla dzieci i rodziców do wykonania w domu przez chętnych. W obu konkursach zasady są takie same: należy wykonać plakat promujący polskie produkty i polskie firmy – podejście do tematu dowolne – może to być przedstawienie polskich marek ( proszę uważać, bo kapitał wielu z pozoru polskich firm wcale nie jest już polski ) lub naszych typowo lokalnych polskich produktów albo ujęcie tematu od strony gospodarczej czy patriotycznej 🙂 Jurorka konkursu Pani Justyny Ziembińskiej-Uzar prowadzi najpopularniejszego w Polsce bloga o polskich produktach: https://www.kupujepolskieprodukty.pl/

Do wygrania w kategorii indywidualnej są świetne nagrody od polskich firm oraz dla szkoły wielki karton klocków do świetlicy:)

Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Izabela Kemnitz